You are not logged in.

Dear visitor, welcome to Legend: Legacy of the Dragons Forum. If this is your first visit here, please read the Help. It explains in detail how this page works. To use all features of this page, you should consider registering. Please use the registration form, to register here or read more information about the registration process. If you are already registered, please login here.

201

Wednesday, February 29th 2012, 11:01pm

yeeeeeeeeee nie dostanie mi sie :P hihi

202

Wednesday, February 29th 2012, 11:49pm

no nareszcie zdejme niedlugo tego cholernego crusa :P wiec polacy potrzebojacy pomocy z misjami na cc proszeni sa o ustawienie sie w kolejce :P hihi + nowy secik bedzie ten juz wlasciwy wiec bedzie git :D

203

Friday, March 2nd 2012, 12:08am

--Alar-Zeh-Ner-- wiec niedlugo sie do ciebie zglosze :P odmowy nie przyjmuje , chiaqlbym skrecic chociaz 1 grupe na cc czyli okolo 5 osob do regularnych wypadow , najlepiej po 1 cc co 3 dni bo mozna wziasc blesa ( trening walki ) ale najpierw set do konca musze uzbierac i kota zatric wiec jeszcze chwile mi zejdzie , pozatym cos musialem wpisac bo wygladalo jakbys monolog prowadzil :P

p.s. sprzedam wielkie eliksiry wampira no chyba ze to nie odpowiedznie miejsce na flodda :P (jezeli tak to potraktujcie to jakby tu tego nie bylo :P )

204

Friday, March 2nd 2012, 11:44pm

hehe spoko musze nadrobic stracony czas wiec bede teraz latał ile sie da i kasy starczy :P nom fajnie by bylo miec polska ekipe na cc taka dobra ale z tego co widze to na luzie sie ja skreci :) co prawda musze nadrobic tez misje dla klanu tzn 113, itd klanowiczy ale spokojnie dam rade :)

205

Friday, March 2nd 2012, 11:46pm

no skrecaj ten set i dawaj do nas do klanu :) mam miejsce dla ciebie caly czas :) bedziesz zajefajnym nabytkiem dla CDW :)

206

Sunday, March 4th 2012, 6:21pm

Dzien dobry

207

Tuesday, March 6th 2012, 7:25pm

Dochodzę do wrażenia, iż dla co po nie których ta druna gra to wszystko.To tyle z mej strony, na forum się syf robi jak zwykle.

208

Thursday, March 8th 2012, 1:42am

pffffffff.......... lol

209

Thursday, March 8th 2012, 12:40pm

NO hehe To mamy dzionek lasek tak ^^ niom to chciałbym wam wszystkim Laseczkom grajacym tutaj :) tak wam wszystkim :) no i paru kolesiom zachowującym sie jak panienki :D sami najlepiej wiecie czy to o was mowa :D życzyć wszystkiego naj w waszym dniu :D







Alar Zeh Ner :kiss: :rose: :hug: a reszta to na prv .... wiecie sciany maja uszy a podpierdalacze są tu i nie spią .....................

210

Friday, March 9th 2012, 12:59am

http://warofdragons.com//user_info.php?nick=Sajgon <-------- i kolejny polak grajacy tutaj i robiacy wstyd nam wszystkim po cholreke chodzic na cc jesli sie ma zamiar tyl;ko noobic ? ale ja juz sie panem zajme :) o tak zajme sie nim odpowiednio :)

211

Saturday, March 10th 2012, 2:30pm

Alar ja mysle ze porzadek to powinienes od siebie zaczac

212

Saturday, March 10th 2012, 5:04pm

oooooooooo hehe a moze zaczne od ciebie co ^^ ? hmmm czyszby to kolejny relor pepe ^^

213

Saturday, March 10th 2012, 5:51pm

albo jestes pepe albo kims kogo znam ale ta osoba nie ma jaj zeby mi to powiedziec na swojej glownej postaci hehe w 1 i 2 przypadku jak masz cos do mnie to dawaj ja nie mam nic sobie do zazucenia :) albo poprostu komus w grze zal dupe sciska ze mam 2 niebieski secik pelen ,spoko mestwo nienajgorsze repki itd etc itd

214

Tuesday, March 27th 2012, 1:12am

www.gamingclimax.com/giveaways-contests-…eaway/#beta_key
stronka rejestrujesz sie dostajesz kodzik do naszej gry za kodzik dostajesz : Rare Scroll of Healing 3 pcs, Scroll of Poisoning 3 pcs, Weak Elixir of Life 3 pcs, Weak Elixir of Power 3 pcs, Talisman of Harmony 3 pcs, Song of Light Amulet 1 pcs, Shiz Beer 10 pcs, Iguraon Amulet of Call 5 pcs, Amulet of Attack - Pkhadd 5 pcs, Victor's Helmet 1 pcs, Precious Trunk 3 pcs dziala bo sam srawdzalem :)







Wasz ukochany Alar Zeh Ner :D

215

Tuesday, March 27th 2012, 11:39pm

aaaaaaaaaaaaaaaaaaaa mail na ktorym sie logujecie musi byc z konicowką "com" ale nie musi byc ten co macie do gry wiec wystarczy zalozyc na gmail i tyle :P

216

Saturday, March 31st 2012, 12:38am

Witam Rodakow!

.... i to by było na tyle . Marcinek browarek for you, bo w sumie nie wierzyłem już w to ze w koncu stworzysz taka silna postac ( po tylu rolkach ) a jednak. Gratki.

A co do szczurzenia przez polakow i robienia syfu... a szkoda gadac dlatego uciekłem z polskiego serwera tu jest cisza spokój i naprawde fajna atmosfera! NIE pozwólmy jej popsuc przez paru cymbałów.


Wujek Plaga

218

Friday, April 13th 2012, 8:56pm

lol wróciłem żeby potaplać się we flakach

219

Friday, April 13th 2012, 9:06pm

zarejestrowalem sie i gdzie jest ten kod swinio?

220

Friday, April 13th 2012, 9:49pm

pampers, pampers co z ciebie wyrośnie?? lub o co juz wyrosło lol