You are not logged in.

Dear visitor, welcome to Legend: Legacy of the Dragons Forum. If this is your first visit here, please read the Help. It explains in detail how this page works. To use all features of this page, you should consider registering. Please use the registration form, to register here or read more information about the registration process. If you are already registered, please login here.

221

Sunday, April 15th 2012, 7:47pm

ty noobek kod masz w 2 miejscach na tej stronie sie pojawia i dostaje na @ ..... ale musisz o niego poprosic wiec wejdz jeszcze raz na ta strone , zejdz na sam dół i tam wpisz swoj login i haslo ... no chyba ze jst to cieszka operacja dla ciebie to poprost mlodszego brata albo wojka , ciocie ,dziadka albo dzielnicowego o pomoc na 100 % tam gdzie mieszkasz jest przynajmiej 1 osoba która umie cos takiego zrobic :D

222

Sunday, April 15th 2012, 8:00pm

tak to ja i tak teraz jest mnie 2 na serwie i tak okradam magow i tak ta postaci nie gram na mestwo :D powiem wiecej nie mam nia zamiaru wpogule pracowac tylko sie bawic w looting magow , ogulne wkorwianie ich i tak wogule robie nie sobie jaj :D a na 5 lvl tylko tecze i zbieranie rzeczy ktore bedzie potrzebowala moja glowna postac OCZYWIŚĆIE MAM ZAMIAR ROBIĆ WSZYSTKO LEGALNIE !!!!!!!!!!!!! wiec sie noobki nie cieszcie że mnie podjebiecie i mnie zbanuja :D nie nie nie tym razem jestem nie do ruszenia wszystko robie 10000000000 % wedlug zasad gry i karzdy krok którego nie jestem pewnien konsultuje z straznikami i mentorami :) wiec nie klopoczcie swojich ptasich glowek , nie zamulajcie swojich procesorkow i nie zawalajcie tych 1 gigowych twardzeli jakie wam pozwalaja egzystowac na poziomie 1 komurkowcow na myslenie jakby tu mu podlozyc swinie .....tylko stracicie czas a jak zaduzo bedziecie myslec to morzecie zapomniec oddychac itd i bedzie trzeba wydac pare "s" na jakiegos badyla na wasz pogrzeb :D

223

Monday, April 16th 2012, 12:44am

ty bie pozwalaj sobie :P

224

Monday, April 16th 2012, 12:53am

Jestem twoją aborcją, tne jak skrecze Deksa, pierdolo....ny skorpion w kołysce dla dziecka ludzka bibisekcja w wykonaniu hien, mocny zacisk dłoni zatrzymuje tle, alfons wiedzmy Blair trzymam suk..e na smyczyctak że gdy wciśniesz play możesz uslyszeć jak krzyczy czerwony przycisk atomowe wademekum od zaglady ludzkosci dzieli tylko kilka sekund

225

Monday, April 16th 2012, 11:47pm

hmmmmmmmmmmmmm ........... eeeeeeeeeeeeeeee.......... hmmmmmmmmmmm ........ normalnie przeczytal bym to jeszcze kilka razy i probowal zrozumiec co chciales przekazac itd ale znam ci i wiem ze doszukiewanie sie tu jakiego kolwiek sensu jest bezcelowe wiec powiem tylko tyle " pokuj "















najlepiej czerwony z luzkiem w ksztalcie serduszka w jakims tanim hoteliku z niezbyt rozganieta dziewczyna :D tak to jest to :D

226

Monday, April 16th 2012, 11:57pm

"pokój" :D hehe po ostatnim "mefko-locie " na pietrynie jeszcze nie doszedlem do siebie :lol:

227

Thursday, April 19th 2012, 3:44pm

http://www. youtube .com/watch?v=WWHOPUZ-sP4

KUPUJCIE POLSKIE RAP PLYTY!!!!!!!!!!!!!!

228

Tuesday, April 24th 2012, 1:25pm

Quoted from "_ Alar Zeh Naz-;139080"

i nie zawalajcie tych 1 gigowych twardzeli jakie wam pozwalaja egzystowac na poziomie 1 komurkowcow na myslenie


jak sie posługujesz pewnymi argumentami, to sam zacznij myśleć, bo to co przeczytałam to woła o pomstę :shock: btw co wy tutaj za syf robicie? :lol: :peace:

229

Wednesday, April 25th 2012, 1:00am

powinienies zostac za to skasowany z pamieci tego serwa :lol:

230

Wednesday, April 25th 2012, 6:26pm

amoon masz jakiś problem do mnie??, to załatw go normalnie a nie wzywaj ludzi to jest irytujące , czy ja ciebie kiedy kolwiek obraziłem ?, lub co ja ci zrobiłem

231

Thursday, April 26th 2012, 4:15am

pamietaj jak czytales moja ankiete to tam masz wyraznie napisane, ze ja nigdy nie zaczynam bez powodu i robie to co uwazam za sluszne!! NIGDY BEZ POWODU!!!!!

232

Thursday, April 26th 2012, 4:16am

nigdy nie mow nigdy, hmmm ale coz tak niestety juz jest

233

Thursday, April 26th 2012, 4:20am

co ty jak psiales moj nick rece ci sie trzesly? :lol:

234

Thursday, April 26th 2012, 4:22am

yyyy mialo bys pisales*

235

Thursday, April 26th 2012, 4:24am

a moze ty sie mnie boisz?? :lol:

236

Thursday, April 26th 2012, 4:35am

ty gruby wlasnie widze ta twoja uczennice marie magdalene :lol: ban za multikonto to faktycznie zes ja nauczyl :P

237

Thursday, April 26th 2012, 9:51am

Po pierwsze nie boję sie ciebie i nie znosze jak ludzie mnie oceniają po tym jak ktoś im powie tak naprawdę nie znając mnie , Po drugie kwestia kultury czy ja cie obrażam na forum ?

238

Thursday, April 26th 2012, 12:52pm

nie poniewaz nie potrafisz :lol:

239

Thursday, April 26th 2012, 6:20pm

W przeciwieństwie do ciebie mnie ludzie nauczyli kultury nie wiem jak u ciebie

240

Friday, April 27th 2012, 11:50pm

:P oj tam czepiasz sie sens chyba czaisz a to ze troche mi sie poplynelo z wyobrazina itd :D sorka zaduzo tego na bani sie czai lsd,psl,pis i po :D i jeszcze bratuszka mefka przypina nam za wsochdnie granicy to musice mi wszycy wbaczyc ale bede plyną :D ale co nawaznijsze coraz cieplej sie robi "brzoskwinki " lepiej wygladaja wiec czas zaczac robic rezerwy w "boss hotel " w lodzi ........... <----------- kocham to miejsce !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!