You are not logged in.

Dear visitor, welcome to Legend: Legacy of the Dragons Forum. If this is your first visit here, please read the Help. It explains in detail how this page works. To use all features of this page, you should consider registering. Please use the registration form, to register here or read more information about the registration process. If you are already registered, please login here.

41

Monday, May 30th 2011, 8:55am

dawno tu nie zagladalem i widze ze tu zaczyna cos ie dziac :)
no to jeszcze raz witam wszystkich

42

Sunday, June 5th 2011, 3:44pm

Siemka:fall:Zasypali to forum:smile: Mi czasami sie niechce pisac na czacie gildii, a tutaj na forum to niepytac kiedy zagladalem, pewnie inni tak samo forum olewaja:son:

43

Sunday, June 12th 2011, 3:43pm

;D z braku tematu pewnie tu tak pusto.. ;p

44

Thursday, June 16th 2011, 11:44pm

Oj tam :D To trzeba jakis temat znalezc i juz :D I rozmowa bedzie sie kleisc :smile:

45

Thursday, June 16th 2011, 11:45pm

Poprawka:kleic *

46

Saturday, June 18th 2011, 8:32pm

ooooooooooooo no proszę polacy mają swoje forum na "com" hehe tego sie nie spodziewałem ale skoro jest i skoro można tu gadać z rodakami po magmarskiej stronie to chciałbym bardzo serdecznie podziękować polakom z 1 polskiego klanu po magmarskiej stronie za atakowanie mnie na waszym terenie jak ubijałem waszych noobów ......jesteście najlepsi... jakbym mógł to bym was za to ucałował ...dzięki wam i dzieki temu że mnie atakowaliście skalpy ( które były mojim jedynym celem pokazania się na waszym terenie ) dostawałem bez expa ( którego nie cierpię z całego serca)...wiec bardzo dziekuje polakom grajacym po magmarskiej stronie za wielokrotne atakowanie mnie w ostaniej chwili walki kiedy juz myalałęm że niestety wygram i dostane expa ratowaliście mi 4 litery i dzięki wam mam więcej męstwa niż planowałem...dziękuje wam z całego serca

47

Saturday, June 18th 2011, 8:54pm

a tak do wszystkich polaków grających tutaj wiecie dobrze że bez męstwa nie osiągnie się nic w tej grze jest ono nawet ważniejsze od peypalowania ( bo to podobno można pominąć) jeśli macie ochotę spróbować swoich sił grając na męstwo , nie chcecie być mobkami dla graczy idących na męstwo , chcecie coś znaczyć w tej grze itd ( nie chce mi się już wymieniać dalej ale jak macie trochę oleju w głowie to wiecie o co chodzi ) ....zapraszam do rellorta na mojim reff (http://warofdragons.com/register.php?ref…-Alar-Zeh-Ner--) ... zapewniam pełna pomoc z męstwem ,pomoc w zdobyciu niebieskich części seta, oraz fachową pomoc w rozwoju postaci z pomocą mentorów itd... jest też możliwość wstąpienia do naszego klanu ( tylko gracze grający na męstwo + wiedzący co to są repki + znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym ) mam w klanie mentora , lekarza na 8 lvl ,kata,dobrą ekipę na cc itd...oraz znajomość z najlepszymi obecnie graczami ....... warunki korzystania z mojej pomocy są proste ... rellort na mojim reff ( nie konieczny ale miale widziany ) kontakt ze mną od momentu rozpoczęcia gry ( my pracujemy nad męstwem od 1 lvl )...więc jeśli potrzebujecie pomocy z męstwem to chętnie pomogę " uczynię was silnymi ,bo dzięki wam ja będe silniejszy " aaaaaaaaaaa reszta nich sobie dalej gra bez męstwa ,reputacji ,w pięknych zielonych zbrojach .......... nie uwłaczając nikomu sam byłem kiedyś noobem i mam wspaniałych przyjaciół nie grających na mestwo w zieonych zbrojach :) aaaaaaaaaaa oczywista sprawa to jedyna sluszna strona w tej grze ( trzeba grać na ludziach ) .........hehe pozdro :P

48

Wednesday, June 22nd 2011, 5:36pm

było fajnie przyszedł śmieć i się zepsuło:buee:

49

Wednesday, June 22nd 2011, 5:44pm

syf sie porobił trzeba zrobić porządki(:

50

Wednesday, June 22nd 2011, 5:55pm

Do: --Alar-Zeh-Ner-- To jest noobie forum gdzie my Polacy możemy sobie na spokojnie porozmawiać i się poznać. To nie jest miejsce na wychwalanie się jakim to sie jest dobrym graczem i czego to się nie ma. Nie oszukujmy się, gdybyś nie paypalował w grze byłbyś nikim, nie dałbyś sobie rady... Sam kiedyś powiedziałeś że ci co paypalują są ch** a nie graczami ( więc jaki morał?) A to kto jaki ma set to jego sprawa, najważniejsze że się ma ten set i się nie biega w skórzanym czy zabójcy. Każdy powoli do wszystkiego dojdzie bez paypalowania :yes: Więc zachowaj dla siebie te teksty bo ci którzy tu grają wiedzą o co chodzi. Tak na marginesie Nie zbłądź to tylko gra !!

51

Wednesday, June 22nd 2011, 7:37pm

widać pan smiec jest nie tylko smieciem ale i wazeliniarzem ciekawe co się jeszcze pod nim skrywa

52

Thursday, June 23rd 2011, 3:42am

droga Asiu kochanie ty moje :) dobrze wiesz jak wyglądały moje poprzednie postacie wiesz jak cieszko pracowałem nad nimi i co miałem więc nie opowiadaj mi tutaj że byłbym nikim , wierz tez sama ze peypaluja osoby po ktorych byśmy się nie spodziewali ( na przyklad na rozpoczecie luanienia itd ) no i brzoskwinko nie wypominaj mi rzeczy jakie powiedziałem bo ja nie będe wypominał co ty mówiłaś :) i brzoskwinko nie nazwaj mnie noobem bo sama dobrze wiesz ze jestem 1 z niewielu polaków grających tutaj mających tak dużą wiedze o tej grze itd niom chyba ze slonko juz nie pamieta do kogo przychodziłaś z pytaniami :) peypaluje bo mnie stac na to , bo nie mam ochoty 5 raz grając od nowa dochodzić do wszystkiego samemu itd :) no i oczywiście się z tobą zgadzam brzoskwinko :) można do wszystkiego dojść bez peypalowania :) jak zawze masz racje tyle że albo trzeba siedzieć w domu i tylko grać albo to trwa bardzo długo a 1 i 2 opcja odpada w mojim przypadku bo pracuje w dzień do tego imprezy itd ... a czasu tez tak nie mam żeby czekać na wszystko :) więc peypaluje ....niestety właśnie nie wszyscy wiedza kociaczku o co chodzi a ja nie chce słuachć nasmiewania sie z polakow ze na całym serwie jest 3/4 wartosciowych graczy ... wy sobie żyjecie w swojim hermetycznym światku klanu i kilkorga znajomych ... ja rozmawiam ze wszystkimi i jestem na bierząco z wszystkim ....i wiem jak się mówi o polakach grających tutaj zreszta w 50 % to jest prawda (tzn chodzi o 50 % graczy ) a ja to zmianiam :) pokazuje im ze polacy nie sa za biedni na peypal że mają pojęcie o tej grze i żę potrafią coś więcej niż bezmyśne zabijanie mobków...możesz mówić że się chwale że się wywyszam ale sama przyznasz że znasz mnie chyba najlepiej na tym serwerze , no może pchełka mnie zna prawie tak dobrze jak ty :) i wiesz jaki jestem i wierz dobrze że jak bym mugl to bym pomagal wszystkim we wszystkim ale tak sie nie da :) a co do zbłądzenia spokojnie kochanie :)))))))jeśli zacznę błądzić to przypomnę sobie kilka rzeczy i odrazu się wyprostuje :)))))))))))) pozdrawiam cie brzoskwinko :* miło że si odezwałaś

53

Thursday, June 23rd 2011, 3:43am

a co do gracza pampi :) dziekuje za te posty tylko ułatwiłeś mi zadanie :)

54

Thursday, June 23rd 2011, 9:39am

sorki błąd (: ale nie taki jak u pana śmiecia * w ogóle

55

Thursday, June 23rd 2011, 1:08pm

--Alar-Zeh-Ner-- Po pierwsze nie mów do mnie słonko ani kochanie. Po drugie zaśmiecasz forum nie tylko swoją osobą ale i też swoim pisaniem, skoro stać cię na paypalowanie w grze to dlaczego jeszcze nie zainwestowałeś w dobrą szkołę albo w słownik ortograficzny ? Pewnie bardzo dużo czasu zajęło ci pisanie tego posta, bo sprawdzanie każdego słowa osobno zajmuje dużo czasu w twoim wypadku. A odnośnie moich pytań kierowanych do ciebie, tak szczerze nie jestem taką fanatyczką tej gry żeby studiować całą legendę i siedzieć godzinami przed komputerem i czytać fora itp w przeciwieństwie do ciebie. Skończyłam z tobą rozmawiać bo to nie ma sensu i więcej tego tematu nie poruszę. Żegnam.

56

Thursday, June 23rd 2011, 1:33pm

O-o ...........

57

Thursday, June 23rd 2011, 2:17pm

Pampi received a forum infraction. Please take care to follow our forum rules.

58

Thursday, June 23rd 2011, 3:52pm

super brawa dla kabla bohatera idź poskarżyć bo nie zdążysz

59

Thursday, June 23rd 2011, 4:00pm

Asiu spoczko nie będę cię tak nazywał skoro już nie chcesz :) widzę że jednak nie masz nic przeciwko słowu "brzoskwinka" wgledem ciebie :) super wiesz jak bardzo lubię to słowow z wiadomych naszej 2 przyczyn kojaży mi się ono z tobą i to bardzo dobrze mi się kojaży :) do szkoły poszedłem tak jak pisalismy esy wczesniej tlumaczylem ci co i jak :) a jak tam twoja matura ? :) słownik a po co mi on? dyslekcja ,dysortografia ,dysgrafia niestety nie pozwala mi na pisanie tak dobrze ortograficznie jak ty to robisz brzoskwinko ale się starm jak mogę , czasu nie koniecznie dlugo bo wiesz sama dobrze że nie przejmuje się zbytnio tym a jesli ktos nie rozumie że jest to nie zalezne ode mnie to widocznie jest zbyt tepy żeby się nim przejmować , tak mam dużą wiedzę o tej grze i ta wiedza stale się powieksza :) więc jesli bedziesz miała jakie kolwiek pytania to chcętnie pomogę :) co do przesiadywania w grze :) spedzam w niej 1/3 tego czesu co ty brzoskwinko :) wiesz praca itd .... a ty jak widze siedzisz ciagle :) no ale grasz na expa wiec to pochłania czas :) itd :) a co do zaśmieania swoja osoba jesli uwarzasz że zasmiecam to forum itd tym ze jestem na nim to chyba można powiedzieć że zaśmieciłem tez.......................... i to kilka razy jak uwarzasz ? no bo idac twojim tokiem myslenia zasmiecam to gdzie jestem ,na czym jestem , w czym jestem wiec sama powienas najlepiej wiedziec co mozna dolozyc do tej listy rzeczy ,miejsc, ...... itd ktore "zasmiecilem" wedlug ciebie jak widzisz staram się byc nadal wobec ciebie kultularny :) bo szczerze cię dalej lubię ...szkoda że to tak wyszlo ale widocznie tak mialo byc :) a brzoskwinko taka rada ode mnie zmien to zdjecie na forum :) nie pokazuje twojej prawdziewej przepieknej urody :) a tak śliczną twarzyczke jaką posiadasz powinno się właściwie eksponować :) nie uwarzasz :) pozdrawiam tówj Marcinek :)

60

Thursday, June 23rd 2011, 4:03pm

powiedzial czlowiek który co chwila donosi żeby ludzie mieli kneble itd :) niestety ( dla mnie ty powienies dziekowac bogu za to ) musialm cie zaszczycic zainteresowaniem z mojej strony ale wiecej nie będe się zniżał do twojego poziomu pampersik :) a tak przy okazji twoje zdjęcie klasowe robi furore w necie :)