You are not logged in.

Dear visitor, welcome to Legend: Legacy of the Dragons Forum. If this is your first visit here, please read the Help. It explains in detail how this page works. To use all features of this page, you should consider registering. Please use the registration form, to register here or read more information about the registration process. If you are already registered, please login here.

161

Saturday, December 3rd 2011, 2:06am

:lol: jak tak patrze i i mysle ze tutaj wchodza przyjeby mongoly, tepaki ( spoko nie wszyscy) ale ja to czytam to sie zastanawiam co ja tu robie, czuje sie jak bym wchodzil na torrenty i czytal komentarze dodane pod film "typu gdzie napisy" albo "wypii... inie wracaj" zal mi was naprawde, mowil to wesoly romek, zraz zdmuchne wam domek :P

162

Saturday, December 3rd 2011, 2:11am

jak chcecie to moge wam pokazac Rezim, albo Defcon poziom 1 a moze poprostu Feel my Pain "no pian" :lol: pzdr dla kumatych

163

Saturday, December 3rd 2011, 2:22am

ohh przepraszam wybaczcie mi moje karygodne i nie kulturalne zachowanie, very sory siem zem nie przedstawil

Nazywam sie hmm Amon najokrutniejszy markiz piekiel, jestem demonem, rozporzadzam 40 legionami duchow, lubie gruchot lamanych kosci o poranku i smak krwi na moicm ustach, najbardziej mi smakuje krew Rh -, jak ci sienie podoba tresc wiadomosci to zakryj oczy policz do 10 klasnij dwa razy, podskocz a ja sie pojawie i wyssam twoj mozg przez slomke... dziekuje za uwage zycze milej gry

164

Saturday, December 3rd 2011, 2:45pm

Przybylem z otchlani swiata obledu i szalu sponiewieranego wojna przez pekniete niebo jak portal do swiata gdzie wzrokiem niszcze ludzkie komorki nerwowe i wprowadzam go w obldna paranoje zmuszajaca do noszenia pieluch ale gdy tu wchodze i widze to forum sam zaczne niczym moje ofiary siac gowno po zakamarkach PAMPIersow

165

Saturday, December 3rd 2011, 2:46pm

to tylko taka metafora tak naprawde to robcie sobie tutaj co chcecie mnie to nie obchodzi

166

Sunday, December 4th 2011, 3:27pm

no to k.....wa nieźle ......... lol wariaci .................. :P

167

Sunday, December 4th 2011, 4:12pm

hmm mnie jedno zastanawia, czemu jeden gracz taki troche gruby wyrzutek nie ma tutaj zdjecia swojego :lol: bo chciałem się pośmiać troche ale cóż chyba się nie pośmieje ale niech troszku czasu minie to się trochu wyżyje :lol:

168

Sunday, December 4th 2011, 4:36pm

Co tutaj w ogóle się dzieje :lol:
hahaha, pzdr... ZIP... (21p dla mniej kumatych)

169

Sunday, December 4th 2011, 4:43pm

ludzie wieczorem siedząc pod jabłonią będą się modlić i zabijać... jestem żądnym krwi niczym neron
http:/ /demotywatory. pl/3125913/klasa hehe kozak :P

170

Sunday, December 4th 2011, 4:45pm

Wprowadzamy krwawy rezim, zrobimy tutaj drugi czarnobyl haha hihi niohnioh

171

Sunday, December 4th 2011, 7:50pm

ohoo :lol:

172

Tuesday, December 6th 2011, 12:00am

Quoted from "---Amon---;122339"

zakryj oczy policz do 10 klasnij dwa razy, podskocz a ja sie pojawie i wyssam twoj mozg przez slomke...

:stesn: nie działa... :neznau: a ja zawsze marzyłam, żeby ktoś wyssał mój mózg :devil::secret:

173

Tuesday, December 6th 2011, 12:16am

o LoL .............. hehehe przyjdz na nasza strone pomoge ci tylko weź 3 słomki XD ................. hehehe

174

Wednesday, December 7th 2011, 6:39pm

yyy malina, nie przypominam sobie zebym trzymal mąke w takiej torbie, jechalam z mama tramwajem wodnym- ja wole szynobus bo tam nie trzeba wkladac palcow do kontaktu, i ten no chomiki go napedzaja taka wuchta tlustych chomikow, pierd.... swinie kwik kwik ile tluszczy by bylo haha, wiechuu on sie gapi na moja ulubiona chojanke, ksieza koledzy musimy pokazac nie wiernym psom w bialych pizamach ze wtargneli na swiete ziemie kosciola, IHooo miial mial krwawy mial w ryja kal, ps tsts psts

175

Wednesday, December 7th 2011, 7:36pm

tak wlasciwie po co ten temat zostal stworzony ?

176

Wednesday, December 7th 2011, 8:21pm

Quoted from "-_- The best -_-;123044"

tak wlasciwie po co ten temat zostal stworzony ?


żebyśmy mogli sobie po polsku na forum pisać:)

177

Saturday, December 10th 2011, 7:44pm

Quoted

tak wlasciwie po co ten temat zostal stworzony ?





zgadnij :P

178

Thursday, December 15th 2011, 2:45pm

Witam Polakow

179

Thursday, December 15th 2011, 5:00pm

widze ktos tu zaglada....:P

180

Saturday, December 17th 2011, 11:33pm

:P:P:P ............. LoL