You are not logged in.

Search results

Search results 1-5 of 5.

Thursday, January 26th 2017, 12:21am

Author: _-DeViL-EagLE-_

Official Turkish server?

arkadaşım forumdan engelli olduğu için onun yerine ben yazıyorum sözler 'buket'e aittir http://warofdragons.com/user_info.php?nick=BuKeT yeni server kurulsa ne olurki şah dık şahbaz oluruz bu akılla, yıkılıp yeniden yapılacak degiliz,bir bırımıze düşman oldukca ki gecen gün hedıye atıldı bır arkadasa '' gercek hayatta o söz cinayet sebebidir'' bizden hir bir halt olmaz kırk kapıdan kovuluruz.birlik olsaydık buraya türkce dil secenegide gelir pır indirimide,yeterki dost ve birlik olalım bize her ...

Wednesday, January 25th 2017, 10:26pm

Official Turkish server?

Quoted from "-AnyGuet-" TR SERVERİ TEKRARDAN AÇILMALI.. HİÇ YOKTAN PARA TR PARASINA DÖNERSE HESAPLARI AÇTIRIR OYUNA DEVAM EDERİZ. İNGİLİZ SERVERİ BİZİM İÇİN ZORLUKTUR. DOLAR 4 TL YE GELDİ BİZE AÇTIRTMAYI BEKLEMESİNLER.. Quoted from "onurum tr" her konudaki endişenizi sorunuzu buraya yazabilirsiniz arkadaşlar toplu bir rapor yazıp admine vericez türkçe olarak da yazabilirsiniz , dövüş alanları serverın doluluk durumu serverler arası dövüşler pır fiyatları her konuda görüşünüzü sorunuz yazın bura...

Wednesday, January 25th 2017, 9:38pm

RE: pırlanta servisi ve diğer tüm olanakları kullanabilmek için katılıyorum

Quoted from "_-DeViL-EagLE-_" dear moderator; when we came here we never get diamond. because diamond very expensive with turkish money. second one my people loves this game but when we cant speak turkish in chat and we cant use diamond they chosed other illegal servers actually some gamer hwo they play here even gone other illegals servers i think we have to turn back turkish server. sayın admin; biz bu servere geldiğimizden beri pırlanta yükleyemiyoruz çünkü bizim paramız euro karşısında oldu...

Wednesday, January 25th 2017, 9:27pm

pırlanta servisi ve diğer tüm olanakları kullanabilmek için katılıyorum

dear moderator; when we came here we never get diamond. because diamond very expensive with turkish money. second one my people loves this game but when we cant speak turkish in chat and we cant use diamond they chosed other illegal servers actually some gamer hwo they play here even gone other illegals servers i think we have to turn back turkish server. sayın admin; biz bu servere geldiğimizden beri pırlanta yükleyemiyoruz çünkü bizim paramız euro karşısında oldukça değersiz. dolayısıyla tüm i...