You are not logged in.

Dear visitor, welcome to Legend: Legacy of the Dragons Forum. If this is your first visit here, please read the Help. It explains in detail how this page works. To use all features of this page, you should consider registering. Please use the registration form, to register here or read more information about the registration process. If you are already registered, please login here.

1

Friday, April 16th 2021, 10:43pm

Jak napisać zgłoszenie na support / How to write a request for support

Author: DinoChowMein

Krótki poradnik jak napisać ticket na support.

~Otwieramy link najlepiej przez przeglądarke (najmniej błędów)https://support.my.games/dwar_int
~Logujemy się na stronie (login i hasło takie jak w grze)
~Wybieramy projekt legendy; Legend: Legacy of the Dragons
~I tutaj wybieramy kategorie, która nas interesuje

Dla przykładu, chciałbym przenieść rune z jednego itemka do drugiego;
~Wybieram kategorie Premium Services
~Następnie pole General information about extra services
~Pod tekstem klikam na odnośnik "Ask our experts"
Przechodzimy do tworzenia zgłoszenia;
Name of Game Server * : PL(serwer)
Character Name * : brontosaur (nazwa postaci)
Login\Mail address * : rysio23@gmail.com (login do konta-adres e-mail)
Please describe your issue * : (opisujemy naszą prośbę, warto się przywitać )
Hello, I would like to transfer rune from my item; (link do przedmiotu który posiada rune)
Link to cert; (link do certyfikatu przeniesienia runy(który znajduje się u nas w plecaku!))

Link to the item in which we want rune; (przedmiot w którym chcemy rune)
Best regards

Oczywiście to był tylko przykład zgłoszenia, w którym proszę o przeniesienie runy
Warto dodać, że zgłoszenia piszemy w języku angielskim
Co jeszcze.. obecnie czas czekania na odpowiedź znacznie się skrócił (na moje zgłoszenia odpowiedź miałem w ciągu 1-2 dni).To by było chyba na tyle

2

Sunday, November 20th 2022, 11:31am

Witam.

Co mam zrobic jak pomieszalo mi postacie po zmianie serwera i zostawilo tego babola z Com zamiastPL?

3

Sunday, November 20th 2022, 10:43pm

Niestety musisz skontaktować się z supportem. Tam poproszą Cię o odpowiedź na kilka pytań weryfikacyjnych, które pomogą ustalić czy jesteś właścicielem konta.

Similar threads