You are not logged in.

Dear visitor, welcome to Legend: Legacy of the Dragons Forum. If this is your first visit here, please read the Help. It explains in detail how this page works. To use all features of this page, you should consider registering. Please use the registration form, to register here or read more information about the registration process. If you are already registered, please login here.

341

Saturday, June 26th 2021, 1:49am

POLSKA GUROM PANNY LEKKICH OBYCZAJOW Z BIDULU!

342

Wednesday, June 30th 2021, 2:05pm

Pojawiły się pewne problemy dotyczące blessa od Archiwariusza za Klanowe Wojny. Oto informacje:
  • Jeśli nie odebraliście jeszcze swojego błogosławieństwa, to możecie to zrobić normalnie poprzez dialog z Archiwariuszem, by otrzymać prawidłowe błogosławieństwo.
  • Gracze, którzy już odebrali swoje błogosławieństwo, ale nie otrzymują żadnego bonusu pieniężnego z walk (a powinni), mogą skontaktować się z supportem tutaj. Gracze z tej kategorii z reguły powinni należeć do klanów, które zajęły miejsca 14-20 w Srebrnej oraz 1-3 w Brązowej lidze.
  • Gracze, którzy już odebrali swoje błogosławieństwo, ale nie otrzymują dostatecznie wysokiego bonusu pieniężnego, mogą skontaktować się z supportem tutaj. Gracze z tej kategorii z reguły powinni należeć do klanów, które zajęły miejsca 11-13 w Srebrnej lidze.

Pamiętajcie również, że sam efekt za Klanowe Wojny jest niewidoczny. Po prostu działa.

This post has been edited 1 times, last edit by "-Kalikon-" (Jun 30th 2021, 2:13pm)


343

Tuesday, July 6th 2021, 8:24am

Jak pewnie zauważyliście buff za Klanowe Wojny został u wszystkich zresetowany. Znowu możecie go odebrać u Archiwariusza.

344

Thursday, July 29th 2021, 12:42pm

po przerwie nie może zalogować sie moja postać wchodząc poprzez plecak mam cały czas 97% na kompie i na telefonie jest to samo

345

Thursday, July 29th 2021, 2:17pm

Grasz z przeglądarki czy klienta? Jak z klienta to czy z polskiego czy angielskiego? Jak z polskiego, to spróbuj zainstalować angielski. Jak z angielskiego, to sprawdź czy masz w Main -> client options zaznaczone update game files at startup

346

Thursday, July 29th 2021, 2:55pm

Juz jest ok musiałem ciasteczka wyczyścić

347

Thursday, July 29th 2021, 10:17pm

Korzystanie z przycisków myszy

Ostatnio pojawia się sporo pytań dotyczących używania przycisków myszy do wspomagania akcji podczas polowania na potwory. Wyjaśniam następujące elementy:
  • Do jednego przycisku myszy MOŻNA przypisać tylko JEDNĄ określoną czynność.
  • NIE MOŻNA łączyć wielu klawiszy z przyciskiem myszy, aby wykonać WIELE czynności, przykładowo przy użyciu pojedynczego przycisku myszy nie możesz jednocześnie użyć przedmiotu z pasa bojowego i uderzyć przeciwnika w walce.
Uwaga: To są tylko przykłady, wszystkie zastosowania przycisków myszy do więcej niż jednej akcji są zdefiniowane jako makra. Wykorzystywanie makr jest niezgodne z regulaminem i może być karane jako wykorzystywanie programów stron trzecich.

Jeżeli nadal masz pytania, skontaktuj się z zespołem Human Guards lub Magmar Guards. Kliknij tutaj , aby przejść do oryginalnego tekstu.

Pozdrawiam

348

Sunday, September 5th 2021, 9:01am

Dzień dobry.
Nie pojawiaja się u Was ostatnio problemy z logowaniem do gry ?

349

Tuesday, September 28th 2021, 9:21pm

Heroldzi przygotowali mały konkurs towarzyszący Klanowym Wojnom.



Każdy gracz może wziąć udział w trzech kategoriach:

Damage – suma obrażeń zadanych we wszystkich walkach w Klanowych Wojnach,
Participation – liczba walk, w jakich gracz uczestniczył,
Kills – liczba zabójstw we wszystkich walkach w Klanowych Wojnach.

Nagrody:
1. miejsce w każdej kategorii
Monetа «Talent» x30

2. miejsce w każdej kategorii
Monetа «Talent» x20

3. miejsce w każdej kategorii
Monetа «Talent» x10

Jak wziąć udział?

Zamieść w odpowiednim wątku na forum (przycisk „Weź udział” poniżej) linki do walk, w których uczestniczyłeś/-aś. Linki muszą być zamieszczone w odpowiednim formacie, zawierającym imię gracza oraz kategorie w których bierze się udział:

Player name: XXX
Categories: Damage, Kills

23.09: http://warofdragons.com/fight_info.php?fight_id=...
30.09: http://warofdragons.com/fight_info.php?fight_id=...


  • Linki muszą być zamieszczone w podanym formacie, po angielsku, w przeciwnym razie nie zostaną wzięte pod uwagę przy podsumowaniu wyników.
  • Jeden gracz może zamieścić linki do walk we wszystkich 3 kategoriach.
  • Linki muszą być zamieszczone na forum osobiście, inny gracz nie może tego zrobić za Was.
  • Tylko linki do walk z pojedynczej wyspy („fight_info” w linku) będą brane pod uwagę. Linki z całej bitwy (linki zawierające „clan_battle”) nie zostaną uwzględnione przy opracowywaniu wyników.


350

Thursday, September 30th 2021, 9:05pm

Bieżący cel: Ruszaj na Brzeg Skolopendry i poszukaj jaskini, w której ukrywa się Belinda.
próbowałem wejść do jaskini na niewidze i zbugowało mi się coś i teraz nie moge wejść do niej wcale lub próbowałem w złym miejscu ktoś może mi pomóc bo angielskiego nie znam na tyle żeby napisać na suport

351

Friday, October 1st 2021, 9:16am

Jakieś screeny albo komunikaty, które wyskakują by się przydały. A najlepiej jakikolwiek opis błędu. Dodatkowo spróbuj tam wejść przez przeglądarkę z aktywnym HTML5.

352

Friday, October 1st 2021, 1:23pm

file:///C:/Users/Radek/Desktop/Opera%20Zrzut%20ekranu_2021-10-01_131105_warofdragons.com.png
kult pupili

353

Thursday, October 28th 2021, 6:29pm

Witam czy ktoś może pomóc w misi od demonologa bratem new World głównie chodzi o pytania od uczonego po oddaniu surowcy które zlecił demonolog

354

Thursday, October 28th 2021, 11:44pm

Jestem pewien że jest wielu mentorów magmarskich, którzy z checią pomogą ci odpowiedzieć na pytania, które im przekopiujesz podczas rozmowy.

355

Tuesday, December 28th 2021, 1:07pm

The experience column is not working

witam, od jakiegoś czasu wracam do gry i widzę, że mogę rozwinąć kolumnę exp, ale nie mogę jej użyć. na karcie rozwijania wszystko wyświetla się poprawnie i w użyciu ładuje się cały czas, ale nic nie wyświetla. Usunąłem już ciasteczka itp., ale jak to nie działa, to nie działa. Jakaś opcja, aby to naprawić?

356

Wednesday, December 29th 2021, 11:14am

witam, od jakiegoś czasu wracam do gry i widzę, że mogę rozwinąć kolumnę exp, ale nie mogę jej użyć. na karcie rozwijania wszystko wyświetla się poprawnie i w użyciu ładuje się cały czas, ale nic nie wyświetla. Usunąłem już ciasteczka itp., ale jak to nie działa, to nie działa. Jakaś opcja, aby to naprawić?

Hej, skontaktuj się z polskim mentorem to spróbujemy zweryfikować problem

prv[Altarie] prv[Raging] prv[Elucidator]

357

Wednesday, December 29th 2021, 12:49pm

Opuściłeś Spalone Ziemie. Udział w chaotycznych bitwach będzie możliwy za 6 minut.

Opuściłeś Spalone Ziemie. Udział w chaotycznych bitwach będzie możliwy za 6 minut.



I gdzie moje skalpy ;x

358

Sunday, September 25th 2022, 8:42pm

BEzelt ---not fair

Siemka, Proszę o wyłumaczenie bądź podanie mi strony-email aby przedstawic bład w Bezelt do opraw za stopien,

podaje link bezet podstawa https://warofdragons.com/info/library/in…obj=text&id=794

a Oprawa za stopien i ich przenik/Ochorna https://warofdragons.com/info/library/in…?obj=cat&id=367 Interesuja mnie najpierw Bezelt,19

dlaczego sa fiolet i red na 19 lvl, jesli pomylka z 19 na 16 fiolet ok,

Stopien Chosen by Gods Protection from all types of magic +200 to max w grze bedac na 19-20 lvl, za 14 golda,

a Bezelt bedac na 19 lvl max od razu daje https://warofdragons.com/artifact_info.php?artikul_id=36619 200 przeniku bedac na 19 lvl + ulepszenie ktore nie jest tanie, moze wynieść Przenik na max 300, bedac na 19 lvl wiec daje to duża przewagę, w porównaniu do Arsenalu za stopien 200 przenik+
Podobnie z fiolet Bezelt 120 podstawa to jak na 16 lvl max stopien 120, oczywiscie bezelt do ulepsznnia.

Jaki jest powód,że bezelt na 14 lvl ma tylko 50 przeniku a max ulepszenie,które wspominalem nie jest tanie wynosi 70 przeniku, https://warofdragons.com/artifact_info.php?artikul_id=36617 na https://warofdragons.com/artifact_info.php?artikul_id=37309. ??

Gdzie, Postac z 14 lvl majac stopien Higher Master Penetration by all types of magic +80 przeniku za 7 gold, oraz wbijac stopien na 15 lvl moze kupic sobie
https://warofdragons.com/artifact_info.php?artikul_id=14763 Lord Penetration by all types of magic +100, wciaz bedac na 14 lvl ??

Wiec, tak jawnie jest nabijanie ludzi, Bezelt powinien dawac jak na 16 i 19 max z arsenału,
czyli 80+ przenik ochrona, ulepszenie do 120 !!! :grr: :grr: :grr:

359

Sunday, December 25th 2022, 4:24pm

Brak misji na amulet powrotu

Nie mogę znaleść misji na amulet powrotu. mam 3 lvl, wg dawnych opisów powinnam zdobyć już na 2, a nigdzie nie ma takiej misji. cos sie zmienilo? :?: ?(

Posts: 115

Location: God of my own life.

Occupation: Teacher

  • Send private message

360

Sunday, December 25th 2022, 5:12pm

Nie mogę znaleść misji na amulet powrotu. mam 3 lvl, wg dawnych opisów powinnam zdobyć już na 2, a nigdzie nie ma takiej misji. cos sie zmienilo? :?: ?(
Hello. For Blue Amulet of Return, you must do this quest from the elder in the square. "Big Hunt for Wild Hounds." But if you can't see this quest in the elder, you must first complete the "Journey to the Capital" quest. From Chief Kort - Settlement of Klesva.
-

This post has been edited 1 times, last edit by "Aymira" (Dec 25th 2022, 5:32pm)