You are not logged in.

Dear visitor, welcome to Legend: Legacy of the Dragons Forum. If this is your first visit here, please read the Help. It explains in detail how this page works. To use all features of this page, you should consider registering. Please use the registration form, to register here or read more information about the registration process. If you are already registered, please login here.

321

Friday, March 11th 2011, 8:40am

да дава репутация :) аз така мисля да вдигна до 3000.
червен медал от арената дава 20 репутация, а също и 5 победи в темпъла дават към 20-30.

това да бъдат повторени фийтовете е немислимо :( тука за cc и арена след ниво 3-4 едвам се събират хора :(

322

Friday, March 11th 2011, 3:59pm

ако още никой не е разбрал от системата за безплатни диаманти могат да се направят много пари. аз не играя тук не пишете въпроси а проверете в интернет как работи "proxy" как се ползва и се възползвайте
Forum Troll Assistance Representative :dragon:

323

Friday, March 11th 2011, 4:42pm

Hm... сега гледам колко хора има в БГ клана, а ние сме 10тина човека пряко сили :)

324

Saturday, March 12th 2011, 12:19pm

han asd А едно време 2 магмара на кръст едвам се събирахте :D

325

Monday, March 14th 2011, 6:13pm

Евил айс ...

А каква е далаверата с очичките ? Как се правят с форчъна /колесата на бъдещето/ ? Някой има ли повече опит да сподели по таз тема ?
Use time smart , make a progress !

326

Monday, March 21st 2011, 10:16am

Хмм... Българи няма ма във водния свят днеска само такива се мотат

327

Monday, March 21st 2011, 10:17am

:lol: :lol:
Аз всеки ден влизам... колкото да проверя тайника... :smile:
And I trust the very same person that you do... I trust the only person left to trust... - ME!

328

Monday, March 21st 2011, 10:25am

Mortimer Dave
С колелото да правиш очички е малко кофти работа...
Първо трябва да събереш 150 City Charters, че да го въртиш... На 3 от секторите може да ти се падне Shiz Биричка, на останалите ти се падат жетони. Едно око струва 200 жетона... Ако си късметлия, с едно въртене на колелото можеш да си изкараш макс 3 очички....
Като цяло, това е бавен процес и не може да ти е основен източник на очички...
And I trust the very same person that you do... I trust the only person left to trust... - ME!

329

Monday, March 21st 2011, 7:03pm

MindFreaK
Съвсем сериозно заявявам: MindFreaK, ти си роден за Ментор! Също така, много благодаря за отговора.
Use time smart , make a progress !

330

Wednesday, March 23rd 2011, 10:27am

Хвана ли Перник69 на острова жална му майка - вече 2ма от хората ако ги хвана на острова ги атакувам Миа и Перник жална им майка!

331

Wednesday, March 23rd 2011, 4:14pm

Перника не беше ли лоотер? КАК ще хванеш някой на острова преди да е 5-то ниво :)
Аз вчера се изкефих как един лоотер в Темпъла го убихме 9 пъти :) седяхме и кухата лейка се ресуректваше :) накрая се оффлайнна
Лутерите в Арена или Темпъл са ми като сбъднат сън :))

332

Wednesday, March 23rd 2011, 8:03pm

Да са ни честити новите правила - сега ще почакам малко преди да търгувам - да няма "закачка" :) малко занемарихме форума - ама младите да го подсилят малко :) успехи
From all the things I lost, I miss my mind the most.

333

Thursday, March 24th 2011, 7:38am

Ми да са ни честити, май сега яко ще изгарят мултаци :smile::ninja:
@cryocore На патерици но от сърце честито за новата звезда :drink:

334

Thursday, March 24th 2011, 8:24am

НЕ перника е 6то ниво но съм го оставял да бере на воля в острова, но той и Миа като видят някои да бере голичък (а перника ме изчака да имам и марк оф деад) го атакуват и изчезват защото си знаят какво ще им се случи - даже там с хората водим мирно съществуване с изключение на вашите откачалки от 12лв. които като цъфнат атакуват

335

Friday, March 25th 2011, 7:34am

Да видим дали ще е така, но сега можеш да рероллваш доста лесно с доста пари :) Иска ми се да видя дали ща стане, но просто продаваш всичко, даваш парите на Х и после той ти гъ връща докато си 1-во ниво :)

336

Saturday, March 26th 2011, 9:18am

Споделям ви че героят ми е на пауза. Нямам време да играя защото бачкам като барман в бар Black and white в студентски град - който има път насам може да дойде да пие едно кафенце при мен... или някое коктейлче :) Както и нямам желание да играя след като админите показаха колко са тъпи и корумпирани... Ядосах се прекалено много че това ТЪПО оръжие спечели 1во място като имаше много по-хубави, включително моето...

Пожелавам успех на всички!

Ще се видим като се върна... ако се върна :smile:

Toff, bahebak habibi ! :love:

337

Monday, April 4th 2011, 4:43pm

Faelivrin, какъв е тоя клан пълен с лутери :fall: kak go izmisli? Голям недостиг на кланове ли има в розовата земя?

338

Thursday, April 7th 2011, 4:43pm

мАртав форум
Forum Troll Assistance Representative :dragon:

339

Friday, April 8th 2011, 1:23pm

lugeorgiev хахах що да са крадци ?

340

Sunday, April 10th 2011, 8:41pm

Вече съм си вкъщи! Други кланове за мен нямааааа!:jump:
Toff, bahebak habibi ! :love: