You are not logged in.

1

Tuesday, August 24th 2021, 1:40pm

Star Custodians Olayi (Star Custodians Event)

Vereceğim taktikler kendime aittir, herkesin farklı kesim taktikleri olabilir, ben zamanında böyle keserek notlar almıştım, onları sizlerle paylaşıyorum, başka şekilde kesen arkadaşlarımız olursa yorumlara eklesinler lütfen çünkü ben 11 levelde yaptığım için mage taktikleriyle kestiklerimin düz taktikle kesilmesi için gereken yollar elimde mevcut değil. Tomarların üzerinde nerelerden elde edilebileceği yazıyor, elinizde olmayanları işinizin bittiği tomarlar tekrar elinize düştüğünde takas edebilirsiniz. Heaven, rainbow gibi efektler her custodian için kullanılabilir ve atshi, anger, punch gibi iksirleri muhakkak ilk vuruşu aldıktan sonra kullanın. Custodiana saldırmak için bölge ekranındaki platoya girerken kullandığımız kum saatine benzer mavi renkli Star Custodian simgesine tıklayıp daha sonra tomarı kullanmanız gerekiyor. Herkese başarılar.

GREAT DRAGON

1 giant, 1 spirit, 1 atşi, 1 cep mana, kalanlar life, hayat koyduğun gizli ceplerin birine mana konabilir.

Kesim taktiği: dövüşe girmeden önce aura, gölge, göklerin duası efektlerini kullandım, dövüşe girince iki dragon saldıracak, ikisi de magic kontrol efekti atıp üzerindeki efektleri giant ve spirit hariç silecek, bu sebeple atshi iksirini hemen kullanmayın, her iki dragon da size birer kez vurduktan sonra kullanın ki silinmesin. Daha sonra bu 2 dragon 3 er kez kendilerine can basacaklar, burada can alıcı nokta her ikisinin de paralel can kaybetmesi, ikisi de 3 er kez can bastıktan sonra ejderlerin canlarına göre ayarlama yapıp aynı oranlarda canlarını azaltmalıyız, birinin yüksek diğerinin azsa az olana vurmadan geçip diğerine vurarak denge kurmalıyız, blok vurulabilir, strength loss oku kullanılabilir, beklemeden vuruş hakkını karşıya vermek için breather iksiri kullanılabilir, bu şekilde takip ederek canlarını azaltacağız, ikisinin birlikte ölmesi gerekiyor yani öyle bir ayarlama yapmalısınız ki birini öldürdüğünüzde diğeri karşınıza gelecek ve onun da tek vuruşta ölecek kadar canı kalacak, yoksa kaybediyoruz. Bu sebeple ayarlamayı çok iyi yapın ve biri ölüp diğeri karşınıza geldiğinde tek vuruşta alacak kadar canını bırakın.

WATER ELEMENTAL

1 giant, 2 cep mor kan, 2 cep mor vampir, diğerleri hayat

Kesim taktiği: Hiç efekt kullanmadım, dövüşe girip karşı taraf ilk vuruşu yaptıktan sonra dev bastım, daha sonra bu yaratığın iki önemli özelliği var, Crushin Blow Preparation efekti belirdiğinde bloğa geçeceğiz, Piercing Blow Preparation efekti belirdiğinde blok açacağız. Gerisi petimizin ve sembollerimizin bize verdiği efektlere göre akıllıca dövüşmekten ibaret, kan tutkusu vuruyoruz vampirlerle, güç efekti gelince kanla vuruyoruz, bu şekilde 5 defa can yeniliyor ve daha sonra ölüyor,toplamda 10404 vurdum. Bu kadar.

LAMB

1 giant, 1 kan, 2 vampir, 1 güç, kalanı hayat (magic ile 1 giant 1 spirit 1 atşi 2 mana life atshiyi ilk vuruşu aldıktan sonra kullan)

Çok seri vurmamız gerekiyor, sarı efekt gelirse çok seri vurursak etkilemiyor ama yavaş vurursak 12 el sürüyor ve yaklaşık 900 can gidiyor, bir yandan da kuzunun vuruşlarını takip etmeliyiz,

eğer gövde-kafa-kafa-kafa vurursa bloğa geçeceğiz sonraki vuruşta bayıltacak,

eğer gövde-ayak-ayak-ayak vurursa sarı efekti atacak 4 defa da can yenileyecek, büyücü zehri lamb üzerinde etkili, bu kadar.

QUENN ANDORVANE

1 giant 1 spirit 1 atşi 2 mana, kalanı hayat

Sıradan bir yaratık kesmek gibi kolay, quenn sadece ok kullanıyor ve 4 ya da 5 kezcan yeniliyor, bu kadar

RAZORCLAW

1 giant 1 spirit 1 anger, kalanı hayat, 11 level altı oyuncular 4-5 cep mümkünse premium kan iksiri

Sadece kritik hasarlarınızdan etkileniyor ve vurduğunuz kritikler 90 civarı her vuruşta, 11 level üstü oyuncular ilk vuruşu karşıdan aldıktan sonra perfect anger iksiri kullanmalı, force of anger vuruşu çok önemli, bu sebeple zamana oynayın ve maksimum sayıda force of anger ile kritik atın, 2 defa can yeniliyor, petinizin ve sembollerinizin verdiği efektleri iyi değerlendirin, bu şekilde kritikler atarak biraz zaman alsa da yenebilirsiniz.

SCORPOLION

Karşıya verdiğiniz hasarın yarısını sizden düşüyor, bu sebeple atshi çok önemli, ilk vuruştan sonra atshi içiyoruz, gerisi normal kesim 5 life ile çok rahat kesiliyor. Düz vuracak arkadaşlar 4-5 cep vampir ve kan tutkusu vuruşu ile kesebilirler.

TUVER

Tuveri moroklara kestireceğiz. Önce 50 adet zigret moroğu ya da çanta sıkıntımız varsa ling moroklarını atıyoruz ve hepsinin ölmesini bekliyoruz, sonra grim gargolye, guraldi korr, zombi ya da agudar gibi zehir atan morokları çağırıyoruz, dövüş devam ederken 10 ar tane yanımızda dövüşen morok olması yeter, çok abartmaya gerek yok, 6 defa can yeniliyor ve ölüyor, herhangi bir efekte gerek yok, isteyen Heaven kullanabilir can eklemesi için,cepler 1 giant gerisi hayat olacak, kritik ekarte ya da blok atarsak %33 canımız gidiyor, dolayısıyla stall yaparak vurmadan blokta beklemek en mantıklı yol. Bazı oyuncular hem ağır siklet, hem ekarte, hem de kritik itemlerini takıp 3 durumun da gelme olasılığını düşürüyorlar, bu size kalmış, ben kendi taktiğimi yazdım. Dövüşün sonlarında shadow çağırarak zehirleme özelliğinden faydalanabilirsiniz.

ZİNKA

1 dev 1 spirit 1 atshi 1 cep mana 1 cep shuriken 1-2 cep zehir gerisi hayat

Zinka dövüşe başladığında mavi bir sembolle başlıyor, 500 damage yapana kadar kalkmıyor, bu sebeple dövüş başlayınca önce shuriken atıyoruz, arkasından zehir tomarı kullanıyoruz ve blokta bekliyoruz, bu ikisi 500 can emince mavi sembol kalkıyor, ondan sonra zinka bir daha can yenileyemiyor, vuruşlarımız düşüyor ama 4-5 tane hayat iksirimiz olduğundan çok kısa sürede ölüyor. Mage oyuncuların zehri çalışmıyor ama shadow çağırırsak onun zehiri çalışıyor.

LİBRA

Libranın olayı sizinle alakalı, kendi canınızı dev iksiri kullandıktan sonraki toplam canınızın %40'ı ile %60'ı arasında tutmanız gerekiyor. Canımız % 60 ın üzerinde olduğunda libra güç iksiri basıp 250 civarı vuruyor,
canımız %40 ın altına inerse libra vampir iksiri basıp kendine can ekliyor. Bu sebeple 1 cep kırmızı şifa tomarı koyarak canımızın 2000 olduğunu varsayarsak 850 civarı canımız varken şifa tomarı basarak atşi ile birlikte canımızı 800-1200 arasında tutacağız. Gerisi normal kesim, 5 kez can yeniliyor ve çok basit şekilde kesiliyor.

MORDEELS

Düz vuruşla kesiliyor.20 defa zayıflatıcı atıyor, her attığı zayıflatıcı 5 el sürüyor. Zayıflatma attığında bloğa geçiyoruz, 20 zayıflatıcıyı arka arkaya atmıyor, arada boşluk olduğunda bloğu açıp güç veya kan iksiriyle vurabiliriz. 1 giant 1 punch 2 vampir 1 güç 1 charm dispersal kalanı hayat koydum ama charm dispersala gerek yok bile denebilir. 3 defa can yeniliyor ve ölüyor.

KING SCORPION

Magic ile kesilebiliyor. 2 cep kırmızı andiote ile kestim ama bazıları yetmediğini söyledi, garanti olması açısından antidoteler arttırılabilir 3-4 cebe kadar. Akrep size 2 zehir attığında antidoteyi kullanın. Kullandıktan sonra hemen vurmayın, arka arkaya zehir atabilir, tekrar kullanabilmek için gereken süre kadar bekleyip vurun. 1 giant 1 atşi mana ve hayat yeterli, isteyen punch kullanabilir. 5 defa can yeniliyor ve ölüyor. Düşük levelli arkadaşlara 2 cep vampir, dev ve hayat iksirleri gerekiyor. Vampirle kan tutkusu faydalı olacaktır ama üzerinizde zehir olacağı için hızlı olmalısınız.

EDERA

Magic ile kesilebiliyor. Dövüşün hemen başında size ok atıyor, hayat iksiri kullandığınızda yediğiniz oktan dolayı iksir size sadece %10 luk bir etki yaptığından hayat iksiri kullanmanıza gerek yok. 1 giant 1 atshi 1 punch, mana ve kalan ceplere her ihtimale karşı vampir iksirleri koyabilirsiniz. 3 defa can yeniliyor ve ölüyor.

İngilizce rehber linki: http://warofdragons.com/forum/index.php?…d&postID=282514

Rusça rehber linki : https://w2.dwar.ru/info/forum/topic.php?id=367266

This post has been edited 7 times, last edit by "Saltuk" (Sep 11th 2021, 2:41pm)