You are not logged in.

Dear visitor, welcome to Legend: Legacy of the Dragons Forum. If this is your first visit here, please read the Help. It explains in detail how this page works. To use all features of this page, you should consider registering. Please use the registration form, to register here or read more information about the registration process. If you are already registered, please login here.

321

Wednesday, April 21st 2021, 3:34pm

Nakazujecie blesowanie, bo myślicie, że gracze z PL masowo zaczną "doganiać" koksów wplacając bryle. Nie znacie graczy z Polski - żeby ich znać, trzeba by się tu urodzić i tu żyć. Efekt takiego nieżyciowego podejścia jest jeden - widoczny już gołym okiem - ta instancja to trup - odprawiono jej takie sobie nabożeństwo i usypano zgrabny kurhanik.

322

Wednesday, April 21st 2021, 3:51pm

Życzę Ci drogi Natanielu, abyś poszedł na sale z jakimiś tam blessami, spotkał 5 graczy z 20stoma i padł tak z 20 razy po chwili walki. Zobaczymy jak będziesz "śpiewał" potem.
Załozyłbym 21 blesów - proste.
"Wychodzi typowe polskie cwaniactwo."

323

Thursday, April 22nd 2021, 5:17am

Nie zalozylbys :D bo nie rusza...nic kuzwa nie rusza, ani przy wybuchu - jaskinie, areny, wszystko stoi...jak sie czlowiek nie zbierze grupowo na tallary to predzej miecho z mobkow zacznie spadac niz cos ruszy...mi osobiscie zwisa i powiewa czy bije na blessach czy bez tylko wezcie mnie tam wpusccie :D
Życzę Ci drogi Natanielu, abyś poszedł na sale z jakimiś tam blessami, spotkał 5 graczy z 20stoma i padł tak z 20 razy po chwili walki. Zobaczymy jak będziesz "śpiewał" potem.
Załozyłbym 21 blesów - proste.

324

Thursday, April 22nd 2021, 8:11am

O wielki strażniku miłościwie panujący w tej krainie warofdragons... Napiszesz wreszcie jakie są minimalne blesy na talary i inne instancje z męstwem czy schowasz głowe niczym struś w piasek i bedziesz milczał w 100 językach jednocześnie słuchając jak polacy zaczynają się ze sobą kłócić?

325

Thursday, April 22nd 2021, 10:54am

A myślicie, że ktoś to czyta? W dziale hall of languages? :D
Litości :D Trochę ogarnięcia by się przydało.

326

Thursday, April 22nd 2021, 9:37pm

mi osobiscie zwisa i powiewa czy bije na blessach czy bez tylko wezcie mnie tam wpusccie
dokladnie tak jak piszesz :)

327

Friday, April 23rd 2021, 10:53am

A co to zielone tallary ? :PP

328

Monday, April 26th 2021, 12:03pm

Obecnie to takie, na które wchodzisz, padasz na 2-3 hity, zieleniejesz z nerwów...koniec(stoisz w bazie i myślisz - nigdy więcej).
Tallary na zasadzie kto sa więcej(blessów) już były na PL. Nic dobrego z tego nie wynikło. Ja nie mówie, żeby latać na sucho, ale bez przesady.

329

Monday, April 26th 2021, 4:39pm

Potężny magmar

http://warofdragons.com/fight_info.php?f…13&server_id=10
I jak tu grać jak nawet spokojnie nie można mobków bić bo się 20 przyczepiają?

330

Tuesday, April 27th 2021, 5:29am

and you have killed tallar, despite the event, the field is moving 1x a day coks after 30 bls fired gray player like me nothing works there for pl there were 50 players 20lev and out of 5 pots on yours there are 120 and 0 fields lol

everyone wanted to win and get a scalp //////////////

we had the same recipes as you

There will also be Polish thalers on your server
otherwise the next battlefield will be killed

331

Saturday, May 8th 2021, 1:20pm

I will not use inappropriate language when posting on the forum

Napisze ktoś jak to działa i jak jest z prawdopodobieństwem, że poleci kura? Mam ulepszoną talie szas, twierdze wygnańców i klepsydre czyli od 2-4 odpaleń talii tygodniowo. Leci mi średnio jedna kura na 15-20 odpaleń, już nie wspomnę, że zawsze mam biżu na ochrone jak już cudem poleci. Coś mi się tutaj nie zgadza... Znam osoby, które mają tylko ulepszoną talie szas i leci im 1-2 kury tygodniowo, o największych szczurach feo już nie wspomnę co mają od 2-4 kur. Człowiek siedzi i się denerwuje bo to nie jest kwestia szczęscia (nawet ono ma swoje granice) i to się nie dzieje chwile tylko dłuższy okres czasu. Cały czas widzę te same osoby, które mają kury, a mi nic nie leci... Może administracja powinna przyjżeć się tej sprawie bo to napradę jest niesmaczne, a wiem o kilku jeszcze osobach, które mają tak samo.

332

Saturday, May 8th 2021, 2:36pm

di twierdzy zdublowanej chyba jeszcze musi być zdublowany chaos

333

Saturday, May 8th 2021, 3:12pm

Oczywiście, ale w tym wszystkim i tak jest mało logiki. Po tylu razach człowiek naprawdę zaczyna obserwować jak to wygląda u siebie i innych i to przechodzi ludzkie pojęcie. Po prostu jedni mają, a inni nie.

334

Saturday, May 8th 2021, 5:57pm

Właśnie się dowiedziałem, że ktoś na pl miał taki sam problem i mu talie wymieniali, jesli ten ktoś to czyta to bardzo proszę by się ze mną skontaktował.

335

Monday, May 10th 2021, 10:26am

Mam ten sam problem. Mam 1 talie ale odpalałem ją już 38 razy i do tej pory 5 kurek. Słaba ta losowość w grze. Jedni wszystko inni nic.

336

Thursday, May 13th 2021, 7:42pm

W związku z licznymi nieścisłościami związanymi z wykorzystaniem teleportów na plato na serwerze PL przypomnę jakie jest minimalne uzbrojenie do uczestniczenia na Polach Bitew, które każdy gracz musi spełniać.

Poniższe wymagania odnoszą się przede wszystkim do następujących Pól Bitew:

- Krystaliczne Jaskinie
- Świątynia Wybrańców
- Arena Podziemnych Rycerzy
- Turniej Jaskiniowy
- Wrota Chaosu
- Sale Tallaara
- Starożytny Płaskowyż
- Pola Bitew Równych
- Chaotyczne Walki
- Walki o Dłoń Przepaści
- Płaskowyż w trakcie Magicznych Burz oraz inne wydarzenia PvP

WYMAGANE UZBROJENIE (Poziom postaci / Minimalne uzbrojenie)

3-4 Co najmniej 3 części uzbrojenia
5-6 Co najmniej 4 części uzbrojenia, przy czym jedna część musi być zielona
7-8 Co najmniej 4 części uzbrojenia, przy czym tylko jedna część może być szara
9-10 Co najmniej 5 części uzbrojenia, przy czym tylko jedna część może być szara
11-12 Co najmniej 5 części uzbrojenia i zabrania się noszenia szarego uzbrojenia
13-15 Co najmniej 6 części uzbrojenia i zabrania się noszenia szarego uzbrojenia


Info do wymagań: http://warofdragons.com/info/info/index.php?obj=cat&id=173

337

Friday, May 28th 2021, 11:41am

Star parade


Passed: Opowiedz Starcowi Baguronowi na Placu O'delvaisu о nowym odkryciu uczonego.
Passed: Ruszaj na Miejski Jarmark i poproś Nadziarkę o pomoc z organizacją święta.
Passed: Przynieś Mery do oberży «U Mery» 5 feliońskich płotek, 5 kwiatów koniczyny i 2 akwamaryny.
Passed: Zanieś pieczeń rybną do Nadziarki na miejskim jarmarku.
Passed: Ruszaj na Wzgórza Ukojenia i poproś Mistrza Globiusa, aby wymyślił lekarstwo, które ochroni twoje oczy przed promieniami Mirrou.
Passed: Przynieś 10 kawałków Dziwnego Szkła mistrzowi Globiusowi, mieszkającemu na wzgórzach ukojenia.
Passed: Oddaj woreczek z okularami przeciwsłonecznymi Nadziarce na miejskim jarmarku
Passed: Pokonując nadistotę, zdobądź jego ścięgno i zanieś je Ostapowi na Placu Światła.
Passed: Poproś rzemieślnika Ostapa na Placu światła, żeby przygotował strunę ze ścięgna nadistoty.
Current goal: Przynieś nowiutką strunę Nadziarce na jarmarku miejskim.

Nagroda: Gwiezdny prezent

338

Friday, May 28th 2021, 11:57am

Dla magmarów:

Start u Uczonego Aweliusa > Starzec Werkiriusz > Wesołek Szelmus > Gliwens (zamiast płotki - 5 szt. ryby jaskiniowej) > Szelmus > Awelius > Szelmus > zabć nadistotę > Sojgura > Szelmus

339

Wednesday, June 2nd 2021, 3:45am

Ktoś mi powie dlaczego nie dostaje 3 narodowych kartek za zalogowanie jak to jest w opisie tylko elki

340

Wednesday, June 2nd 2021, 8:01am

W opisie jest napisane, że nagrody zależą od poziomu premium - przy zielonym premium nie dostaje się certyfikatów, tylko eliksiry